APPLE TV+ v CANAL+

Apple TV+ prináša oceňované filmy a seriály Apple Originals, od obľúbených drám cez hviezdne obsadené komédie až po priekopnické dokumenty. To všetko priamo v aplikácii CANAL+.

Zľava 25 % na prvé 3 mesiace Viac informácií

The Morning show

Dramatický seriál, ktorý získal tri nominácie na Zlatý glóbus, svojou úprimnosťou nešetrí nikoho a ukazuje moderné pracovisko očami ľudí, s ktorými ráno vstáva celá Amerika. Nahliadnite do zákulisia rannej televíznej relácie.

Zľava 25 % na prvé 3 mesiace

Sledujte jedinečné filmy a seriály z produkcie Apple TV+

keyboard_arrow_left keyboard_arrow_right

Vládcovia nebies

Z dielne Stevena Spielberga, Toma Hanksa a Garyho Goetzmana – producentov seriálov Bratstvo neohrozených a Pacifik. Počas druhej svetovej vojny riskujú svoje životy letci 100. bombardovacej letky – bratstva ukutého z odvahy, straty a triumfu.

Ted Lasso

Víťaz jedenástich cien Emmy, vrátane ocenenia za najlepší komediálny seriál dva roky po sebe (2021, 2022). Jason Sudeikis stvárňuje trénera, ktorý vedie britský futbalový tím. Nedostatky vo futbalových znalostiach však vyvažuje optimizmom... a sušienkami.

Lekcie chémie

V 50. rokoch dvadsiateho storočia Elizabeth Zottová sníva, že sa stane vedkyňou, no čelí spoločnosti, ktorá hlása, že žena patrí len do domácnosti. Prijme prácu v televíznej kuchárskej relácii a zaumieni si, že naučí národ prehliadaných žien v domácnosti oveľa viac než len nové recepty.

Zaregistrujte sa teraz a začnite si užívať skvelé filmové a športové zážitky

Iba v aplikácii CANAL+ nájdete na jednom mieste bohatý výber filmov a seriálov, originálnu tvorbu Apple TV+, futbalové zápasy Premier League a tenisové turnaje WTA!

Odporúčame z Apple TV+
keyboard_arrow_left keyboard_arrow_right

Často sa pýtate